Infiltracinis tunelis 300L

(1 pirkėjo atsiliepimas)

99.00

SKU: 230010

Infiltracinis tunelis skirtas išvalytų nuotekų išleidimui, kai netoliese nėra tinkamos vietos joms pašalinti. Išvalytas vanduo lengvai įterpiamas į gruntą pro infiltracinių tunelių sieneles.

! Aklės infiltraciniam tuneliui į komplektą neįeina

AprašymasSAVYBĖS IR PRIVALUMAI

 • Tunelio dydis: 116 x 80 x 51 cm.
 • Tunelio talpa: 300 L.
 • Patentuota vokiečių technologija.
 • Pagaminta Vokietijoje.
 • Lengvas. Infiltracinis tunelis sveria tik 11 kg, todėl norint jį įrengti nereikalinga jokia speciali technika. Taip pat sumažėja transportavimo kaštai.
 • Kokybiškas. Graf prekės ženklas atitinka ISO reikalavimus, yra ne kartą apdovanotas už inovatyvius sprendimus. Tuo tarpu, jų produktas – infiltraciniai tuneliai – yra gavęs BBA sertifikatą bei turi 15 metų garantiją atsparumui ir stabilumui.
 • Tvirtas. Tuneliai gali atlaikyti net iki 3,5 t/m2 apkrovą, todėl jie gali būti drąsiai montuojami po automobilio stovėjimo aikštele ar keliu.
 • Didelio tūrio. Viena tunelio sekcija pakeičia 36 drenažinius vamzdžius arba 800 kg žvyro! Todėl sumažėja transportavimo bei darbo kaštai.
 • Paprastai įrengiamas. Produktas sukurtas taip, kad jį būtų lengva montuoti: sujungti arba perkelti. Todėl tai padeda sutaupyti laiko bei jėgų. Norint surinkti lietaus vandenį nuo vidutinio dydžio namo stogo ir teritorijos, reikia tik 2–3 infiltracinio tunelio sekcijų. Tunelių kiekis priklauso nuo dirvožemio pralaidumo vandeniui.

MONTAVIMAS

Norint surinkti lietaus vandenį nuo vidutinio dydžio namo stogo ir teritorijos, reikia tik 2–3 infiltracinio tunelio sekcijų. Infiltraciniai tuneliai yra sukurti taip, kad juos būtų lengva transportuoti ir nesudėtinga sumontuoti. Lengvai tarpusavyje sujungiamos dalys, leidžia tunelio konstrukciją išplėsti pagal individualius poreikius. Infiltraciniai tuneliai yra įrengiami ant žvyro pagrindo, o viršutinė jų dalis apvyniojama geotekstile ir užberiama žeme. Lenktas tunelio dizainas sumažina plėvelės plyšimo riziką. Iš šonų tunelis uždaromas aklėmis, bet prieiga prie tunelio paliekama per 200 mm skersmens plastikinę angą.

1 atsiliepimas apie Infiltracinis tunelis 300L

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Sergej (įsigijo produktą)

  Kokybe gera,lengva konstrukcija,patogus montavimas

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *