Purkštuvas 5022 2,5mm x 1,8mm

15.00

Prekės kodas: 51529131

Taikomas laistyti daigynus, daržoves ir gėles. Purkštuvas laisto dviem srovėmis.

Aprašymas

Laisto 360 laipsnių kampu
Laistymo kampas yra nereguliuojamas
Darbinis slėgis: 1,5 – 4 bar
Vandens debitas: 0,440 – 0,685 m3/val.
Spindulys iki 11 metrų
Pajungimas: 1/2″ išorinis sriegis
Atstumas tarp purkštuvų iki 10 metrų
Pagamintas Izraelyje, pasižymi ilgaamžiškumu.

Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storus kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

Šis purkštuvas yra pilnai apsisukantis. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui.

Užsisakykite internetu ir mes pristatysime visoje Lietuvoje per 2 – 3 darbo dienas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Purkštuvas 5022 2,5mm x 1,8mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.