Profesionalios žirklės su atraminiais ašmenimis FALKET

109.00123.00

SKU: 6066A-8066A-10066A

Profesionalios žirklės medžių genėjimui su atraminiais ašmenimis.
Sukurtos naudojant šiuolaikines amatininkų technologijas – jų pranašumas yra tai, kad jie yra labai lengvi ir tuo pat metu labai tvirti.
Ypatinga ašmenų konfigūracija leidžia dar labiau pagerinti pjovimo kokybę ir be problemų tolygiai pjauti didelių matmenų šakas (iki Ø 58 mm).

Aprašymas

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Taupanti energiją speciali svirties pjovimo sistema.
  • Minkštas ir patogus pjovimas.
  • Šakų pjovimo storis iki Ø 58mm.
  • Kaltiniai peiliai iš C60 anglinio plieno, grūdinti specialiais metodais ant pjovimo briaunos.
  • Itin lengvos rankenos iš didelio stiprumo kalto aliuminio lydinio.
  • Trijų dydžių: 60cm, 80cm ir 100cm ilgio.
  • Pagaminta Italijoje.

 

KARŠTAI KALTOS AŠMENYS

FALKET gaminių peiliukai pagaminti iš karštai kalto plieno, praturtinto dideliu aukščiausios kokybės anglies kiekiu. Šis procesas suteikia peiliams geriausias charakteristikas, o vėlesnis terminis apdorojimas su galutiniais rezultatais HRC 56-58 pjovimo briaunoje ir galandimas CNC mašinomis garantuoja švarius didelių šakų pjūvius ir krašto sandarumą.

 

SPECIALI SVIRTIES SISTEMA

FALKET sukurta ir patentuota „Special Lever“ speciali svirties sistema leidžia tiksliai, minkštai ir patogiai pjauti. Išvengia tipiško galutinio atšokimo, kuris paprastai sukelia rankų skausmą.

 

 

LENGVUMAS IR TVIRTUMAS

Lengvumas ir tvirtumas yra geriausios visų FALKET gaminių savybės.
Daugybė tyrimų ir bandymų leido nustatyti idealias medžiagas ir lydinius, leidžiančius naudoti įrankius, kurie nevargina ir yra atsparūs nusidėvėjimui.

 

FALKET įmonė įkurta 1972 metais Premanoje (Šiaurės Italijoje), nuo senų laikų visame pasaulyje žinomame stalo įrankių ir pjaustymo gaminių miestelyje. Įmonė reprezentuoja amatininko realybę, kuri įgauna vis svarbesnį vaidmenį profesionalių, genėjimui ir sodininkystei skirtų rankinių įrankių rinkoje. FALKET asortimente yra: šakų genėtuvai, gyvatvorių žirklės, profesionalios žirklės su aliuminio rankenomis, sodo sekatoriai, derliaus nuėmimo žirklės, rankiniai sodo pjūklai, teleskopiniai sodo pjūklai, akumuliatoriniai sekatoriai ir pjūklai. Visi gaminiai naudojami pačioms įvairiausioms funkcijoms: profesionaliam genėjimui, krūmų pjovimui, miškų ir takų retinimui, smulkiems hobio darbams ar tiesiog namų sodo priežiūrai.

Bet kokiam naudojimui FALKET gaminiai yra galingo, tobulo ir tikslaus pjovimo garantija kartu su pastebimu lengvumu ir kokybe, kurios vis labiau geidžia ir vertina kiekvienas vartotojas. Falket įrankiai pasižymi tvirtumu, tikslumu ir garantuotu ilgaamžiškumu.

Kiekvienam gaminiui yra atsarginių dalių, kad būtų galima greitai ir paprastai pakeisti bei atkurti originalų veikimą. FALKET kiekvienam gaminiui suteikia garantiją dėl gamybos defektų, naudojant pagal numatytą gaminio naudojimo paskirtį.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Profesionalios žirklės su atraminiais ašmenimis FALKET”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *