Selectyc X, 30 ml

2.89

SKU: 3005910

Padidina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams.

Šis produktas: Selectyc X, 30 ml
2.89
2.89
Original price was: 2.89€.Current price is: 2.75€.
Original price was: 8.29€.Current price is: 7.88€.

Aprašymas

Produkto sudėtyje yra augalinių ekstraktų, Mn ir Zn chelatų bei paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kurios palengvina šių elementų įsisavinimą ir prasiskverbimą į augalus, apsaugo nuo jų trūkumo, didina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams.

Rekomenduojamas naudoti mišiniuose su kitais žalios linijos produktais (Drekkar, Argonaut, Fortig) dėl stipresnio mechaninio poveikio kenkėjų fizinėms funkcijoms blokuoti.

Selectyc X rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: lapų įtrūkimai, skylės, dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės), susukimas, susiraukšlėjimas.

Selectyc X taip pat naudojamas kaip ploviklis, siekiant nuplauti lipčių nuo lapų ir vaisių. Lapai be lipčiaus efektyviau vykdo fotosintezę, todėl didėja derlingumas. Produktas pilnai biologiškai suskyla.

Ypač tinkamas vaismedžių, uoginių augalų, lauko ir šiltnamio daržovių apdorojimui.

PRIVALUMAI

  • Nesukelia pripratimo.
  • Pilnai biologiškai suskyla.
  • Gaivaus ir malonaus kvapo.
  • Veikia kaip valiklis: nuvalo lipčių, todėl augalai geriau vykdo fotosintezę ir didėja derlingumas, užkertamas kelias apnašų plitimui.
  • Dėl sudėtyje esančio ekstrakto susidaro „skydo efektas”, kuris sumažina kenkėjų atakas ir jų daromą žalą augalams.
  • Selectyc X sudėtyje esanti amino rūgštis – lizinas transformuojasi augale į alkaloidą, kuris yra natūralus gynybinis augalo junginys.

NAUDOJIMAS

Purškiamas ant lapų.

Norma: 350 ml preparato / 100 L vandens.

Naudoti pakankamą kiekį vandens, kad augalai būtų tinkamai ir tolygiai nupurkšti.

Prieš naudodami suplakite. Augalus purkškite anksti ryte arba vėlai po pietų. Venkite preparatą naudoti esant stipriems saulės spinduliams ir aukštai temperatūrai. Purškimo įrenginiai turi būti tinkamai kalibruoti.

Rekomenduojame maišyti su DREKKAR – pastiprinsite mechaninį poveikį.

AugalasNormaNaudojimo paskirtisNaudojimo laikasDažnis
 

Kaulavaisiai

 

20+30/10 L 

 

 

 

 

 

Lapams

Nuo žiedlapių kritimo iki derliaus nuėmimoKas 10-20 dienų (pagal poreikį)
 

Obelys

 

20-30/10 L
Kas 10-20 dienų

Kriaušės

 

25-35/10 L
 

 

Daržovės

35-40/10 LViso ciklo metuKas 7-15 dienų (pagal poreikį)

Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Paviršiaus aktyviąją medžiagą įsigyti galite čia: LIP TOP GOLD

DĖMESIO! Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę.

Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Selectyc X, 30 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *