Saulėgrąžų sėklos mikrožalumynams, 100g

(4 pirkėjų atsiliepimai)

2.95

SKU: 459877

Derlius jau po 8-12 dienų.
Skaniausi mikrožalumynai.
Idealus priedas prie sumuštinių, salotų, sriubų ir daugelio kitų patiekalų.
Vertingų maistinių medžiagų šaltinis, turintis tokių vitaminų kaip A, B, C, E ir K, taip pat mineralų, įskaitant magnį, cinką ir geležį.
Grynas sėklų svoris: 100g.

Aprašymas

Saulėgrąžų mikrožalumynai ant tavo kasdienės lėkštės!

Sveiki atvykę į mikrožalumynų pasaulį, kur daržovių auginimas susitinka su virtuve.

Traškūs, sultingi, pilni originalaus skonio, saulėgrąžų mikrožalumynai yra nepakartojamas maistas. Net nereikia jokių prieskonių, išbandyk ir jie taps tavo visos šeimos, arba tavo klientų mėgstamiausiu užkandžiu.

Saulėgrąžų sėklos mikrožalumynams yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems praturtinti savo patiekalus šviežiais ir sveikais priedais. Mūsų sėklos lengvai auga ir greitai kyla. Jums nereikia daug vietos, kad galėtumėte mėgautis skaniais ir sveikais saulėgrąžų mikrožalumynais – galite tai daryti bet kur namuose su specialiomis daigyklomis. Profesionaliems augintojams saulėgrąžos taip pat suteiks daug naudos.

Nedideli, bet traškūs saulėgrąžų mikrožalumynai yra idealus priedas prie sumuštinių, salotų, sriubų ir daugelio kitų patiekalų. Jie suteikia šviežumo ir unikalaus skonio. Patirkite augimo ir gaminimo džiaugsmą – išbandykite mūsų saulėgrąžų mikrožalumynų sėklas jau šiandien!

Saulėgrąžų mikrožalumynų sėklos yra vertingų maistinių medžiagų šaltinis, turintis tokių vitaminų kaip A, B, C, E ir K, taip pat mineralų, įskaitant magnį, cinką ir geležį. Jų intensyvus skonis ir traškumas suteikia patiekalams nepakartojamą charakterį, tuo pačiu teigiamai veikiant mūsų sveikatą. Kadangi juos galima auginti namuose visus metus, saulėgrąžų mikrožalumynų sėklos yra idealios tiems, kurie nori turėti nuolatinę prieigą prie šviežių ir sveikų daržovių.

Kaip auginti Saulėgrąžų Mikrožalumynus?

Saulėgrąžų mikrožalumynų auginimas yra labai paprastas ir nereikalauja specialios įrangos. Jums tereikia padėklo, sėklų ir šiek tiek kantrybės. Sėkloms reikia mirkymo – apie 6 valandas. Galite palikti sėklas “pailsėti” vieną dieną. Daigumo laikas yra 4 dienos. Augimo laikas yra dar 4-5 dienos. Saulėgrąžoms auginimui rekomenduojame naudoti lino kilimėlius, arba kokoso substratą, kad išlaikytumėte auginimo švarumą.

Įdomu

Būtinai nukirpkite saulėgrąžas ryte, nes tada jos bus saldesnės. Jei nukirpsite vakare, gali būti kartesnės.

Rekomenduojama sėklų kiekis 30×55 cm padėklui: 100 gramų

Saulėgrąžų Mikrožalumynų Panaudojimas

Saulėgrąžų mikrožalumynų galima naudoti įvairiai – kaip priedą prie salotų, sumuštinių, sriubų, ar net kaip desertų papuošimą. Jų universalumas reiškia, kad saulėgrąžų mikrožalumynų sėklos yra puikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam originalių ir sveikų receptų idėjų.

4 atsiliepimai apie Saulėgrąžų sėklos mikrožalumynams, 100g

4,8
Based on 4 reviews
5 žvaigždutės
75
75%
4 žvaigždutės
25
25%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
  1. Nijole ŠABLAUSKIENĖ (įsigijo produktą)

  2. Audrone (įsigijo produktą)

    Sėklos atrodo puikiai! Jau leidžia želmenis.

  3. Rasa Valentinienė (įsigijo produktą)

  4. Eglė (įsigijo produktą)

    Puiki pakuotė

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *