Mikrožalumynai

7 priežastys kodėl verta auginti mikrožalumynus

  1. Vienas iš pagrindinių privalumų yra jų universalumas – juos galima auginti bet kur ir bet kada, nesvarbu, ar gyvenate mieste, ar privačiame name, ar metų laikas yra žiema, pavasaris, ar vasara.
  2. Mikro žalumynus auginti yra itin paprasta. Jokių specialių trąšų ar sudėtingų auginimo technologijų nereikia.
  3. Tai puiki veikla net ir vaikams, nes ji nėra sudėtinga, ir tuo pačiu yra edukacinis užsiėmimas. Vaikai ne tik mokosi auginti, bet ir stebi augimo procesą, vėliau skanauja užaugintus produktus. Tai puiki veikla, kurią galima praktikuoti tiek namuose, tiek vaikų darželyje, tiek mokykloje.
  4. Prieinamumas. Dažnai galime manyti, kad mikrožalumynams auginti reikia specialios įrangos ar brangių priemonių, tačiau tai nėra tiesa. Mikrožalumynams auginti pakanka sėklų ir paprastų priemonių, kurias dažniausiai turime namuose. Pavyzdžiui, galima auginti mikrožalumynus kiaušinių dėžutėse ar įvairiose maisto pakuočių dėžutėse, pvz., jogurto indeliuose. Tai nėra sudėtinga, o rezultatas – puikus derlius.
  5. Mikrožalumynai yra ypatingi augalai. Jie turi daugiau maistingųjų medžiagų, vitaminų, mikro ir makroelementų nei suaugusio augalo lapai ar vaisiai. Tai reiškia, kad net maža mikrožalumynų masė gali būti labai naudinga jūsų mitybai.
  6. Greitas augimas. Mikrožalumynai užauga labai greitai, dažniausiai per 8-13 dienų, todėl jūs neturėsite ilgai laukti, kol galėsite mėgautis savo užaugintais augalais.
  7. Įvairovė. Galite auginti įvairias mikrožalumynų rūšis, pradedant nuo brokolių ir baigiant svogūnais ar netgi nasturtomis. Tai leidžia eksperimentuoti ir atrasti naujus skonius.

Pasirinkite jums tinkamas sėklas, užsisakykite ir po poros dienų jau galėsite pradėti auginti. Šis procesas yra paprastas ir malonus, o mes paruošėme jums įvairių kultūrų sėklas. Taip pat nepamirškite po viso proceso pasidalinti atsiliepimais – norime sužinoti, kaip jums sekėsi, ką atradote ir kaip dygo sėklos.

Bendraukime: Facebook, Instagram, Youtube

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *