SchachtBio Natrio vandenilio karbonatas, 500g

(1 pirkėjo atsiliepimas)

11.99

SKU: 1gnat500

Lapų purškimui nuo žalingų grybų ant vaisių, daržovių, dekoratyvinių augalų ir vynuogių.
SchachtBio natrio vandenilio karbonatas keičia lapų paviršiaus pH vertę į kurią jautriai reaguoja ir pažeidžiami kenksmingi grybai, tokie kaip miltligė ar obuolių rauplės.
Talpa: 500g.
Pagaminta Vokietijoje.

Aprašymas

SchachtBio natrio vandenilio karbonatas pakeičia pH reikšmę į šarminę ribą.

Kenksmingi grybai, tokie kaip miltligė ar obuolių rauplės, labai jautriai reaguoja į didesnį pH. Taip mes nenaikiname ligų sukėlėjus, o tiesiog sudarome jiems nepalankias augimo sąlygas.
Naudojimas: Išmatuokite reikiamą produkto kiekį (matavimo taurelę pakuotės viduje) ir ištirpinkite vandenyje pagal lentelę  Gausiai apipurkškite tiek viršutinę, tiek apatinę lapų puses, kol jie pradės lašėti. Naudojama nuo išskleisto antrojo lapo ar lapų poros iki visiško vaisių sunokimo. Esant galimybei preparato nepurkšti ant žiedpumpurių ar žiedų. Purškiama esant sausam orui, ryte arba vakare.
Purškiami augalai neturi būti tiesioginiuose saulės spinduliuose (vandens lašų „degančio stiklo efektas“).

Naudojimo lentelė
Naudojimo lentelė

Laikykitės dozių, nenaudokite per didelės dozės!

Didesnė nei 10-20 g/l koncentracija gali būti netoleruojama (fitotoksiška). Vartojant nuo obuolių rauplių, ne daugiau kaip 10 g/l. Prieš naudojant dideliu mastu, reikia patikrinti koncentracijos toleranciją.

Pastabos: Naudokite tik pagal naudojimo lentelę. Laikykitės bendrų higienos taisyklių. Vartojant nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsiai ir be šalčio. Laikyti atokiai nuo maisto, gėrimų ir pašarų. Bendra higiena: prieš vartojimą kruopščiai nuplaukite apdorotus vaisius ir daržoves.  Atkreipkite dėmesį į laukimo laiką po paskutinio purškimo (karencija).

1 atsiliepimas apie SchachtBio Natrio vandenilio karbonatas, 500g

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
  1. Violeta Jankūnienė (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *