Ridikėlių sėklos mikrožalumynams ir daigams, 50g

(1 pirkėjo atsiliepimas)

1.95

SKU: 2598410

Derlius jau po 10 dienų.
Labai paprasta auginti.
Daug vitaminų, antioksidantų, skaidulų, naudingų mineralinių medžiagų.
Grynas sėklų svoris: 50g.

Aprašymas

Ridikėlių sėklos mikrožalumynams yra aukštos kokybės, natūraliai užaugintos sėklos, skirtos auginti sodriai žaliuojančius mikrožalumynus. Šios sėklos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo mitybą natūraliais, vitaminų ir mineralų turtingais maisto produktais.

Produkto savybės:

 1. Greitas augimas: Mikrožalumynai iš šių sėklų pradeda dygti vos per dvi-tris dienas, ir tinka vartojimui per mažiau nei dvi savaites.
 2. Sodrus skonis ir kvapas: Ridikėlių mikrožalumynai pasižymi aštriu, bet maloniu skoniu, kuris puikiai tinka įvairiems patiekalams papildyti.
 3. Vitaminų ir mineralų šaltinis: Mikrožalumynai yra turtingi B grupės vitaminų, vitamino C, kalio, geležies ir kitų svarbių maistinių medžiagų.
 4. Lengva ir paprasta auginti: Šios sėklos gali būti auginamos namuose ant palangės ar specialiose mikrožalumynų auginimo dėžutėse arba daigyklose, nereikalauja daug priežiūros.
 5. Universalumas: Tinka tiek profesionaliems virtuvės šefams, tiek mitybos entuziastams, norintiems namuose turėti šviežių, sveikų produktų ištisus metus.

Įsigykite ridikėlių sėklas jau šiandien ir mėgaukitės šviežiais, sveikais, namuose užaugintais mikrožalumynais kasdien!

Trumpa instrukcija, kaip auginti ridikėlių mikrožalumynus naudojant kokoso substratą

 1. Paruoškite kokoso substratą: Paimkite kokoso pluošto substratą ir įdėkite jį į augimo indą. Substratas turėtų būti sudrėkintas, bet nešlapias.
 2. Paskirstykite sėklas: Tolygiai paskleiskite ridikėlių sėklas ant paruošto kokoso substrato. Sėklų neturi būti per daug – tarp jų turėtų likti šiek tiek vietos augimui.
 3. Uždenkite sėklas: Lengvai apibarstykite sėklas plonu kokoso substrato sluoksniu arba palikite substrato paviršiuje ir prispauskite kuo nors jas trims dienoms. Tai padės išlaikyti drėgmę ir užtikrins gerą sėklų dygimą.
 4. Palaikykite tinkamas sąlygas: Laikykite augimo indą šiltoje vietoje, kur yra pakankamai šviesos, bet ne tiesioginių saulės spindulių. Jei saulės trūksta, naudokite dirbtinį apšvietimą, arba tiesiog daigyklas su apšvietimu. Optimali temperatūra ridikėlių mikrožalumynų augimui yra apie 18-22°C.
 5. Laistykite protingai: Purkškite vandenį ant sėklų ir substrato vieną ar du kartus per dieną, kad palaikytumėte pastovią drėgmę. Venkite perlaistyti, kad nesusidarytų pelėsis. Arba naudokite daigyklas/šiltnamius.
 6. Stebėkite augimą: Po kelių dienų turėtumėte pastebėti, kad sėklos pradeda dygti. Toliau reguliariai purkškite vandeniu ir stebėkite mikrožalumynų augimą.
 7. Derliaus nuėmimas: Ridikėlių mikrožalumynus galima pradėti skinti maždaug po 10-14 dienų, kai jie pasiekia norimą aukštį (paprastai apie 5-7 cm). Derliaus nuėmimui naudokite aštrias žirklės arba peilį.

Sėkmingai užauginti ridikėlių mikrožalumynai praturtins jūsų patiekalus gaiviais, pikantiškais skoniais ir papildys juos svarbiomis maistinėmis medžiagomis!

1 atsiliepimas apie Ridikėlių sėklos mikrožalumynams ir daigams, 50g

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Nijole ŠABLAUSKIENĖ (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *