Bio-Organinės trąšos uogoms su Mikorize ir Neem’u, 1.75kg

(6 pirkėjų atsiliepimai)

12.99

SKU: 1duegrbeere902

Bio-Organinės trąšos uogoms su Mikorize ir Neem’u tinka braškėms, avietėms, gervuogėms, šilauogėms, serbentams, sausmedžiams, agrastams ir kitiems uoginiams augalams.
NPK: 5,8 + 2,9 + 5,7 (+ Mg).
Kiekis: 1.75 kg.
Gamintojas: Schacht (Vokietija).

Perkant kartu su nuolaida:
Organinės trąšos uogoms
Šis produktas: Bio-Organinės trąšos uogoms su Mikorize ir Neem'u, 1.75kg
12.99
12.99
Original price was: 7.95€.Current price is: 7.16€.
Original price was: 12.99€.Current price is: 11.69€.

Aprašymas

Skanios, sveikos uogos iš nuosavo sodo – kas gali būti skaniau? Norėdami jas užauginti, augalams reikiamu laiku ir tinkama forma reikalingos maistinės medžiagos. Tik tada susidaro tokie ingredientai kaip vitaminai ir antrinės augalinės medžiagos bei geras vaisių užmezgimas.
Mikorizės šaknų grybai leidžia augalams geriau panaudoti dirvožemyje esančias maistines medžiagas, ypač fosforą ir azotą. Taip pat mikorizė gali apsaugoti augalus nuo tam tikrų ligų ir kenkėjų bei pagerinti dirvos struktūrą ir vandens sulaikymą. Be to, mikorizė gali padėti augalams geriau toleruoti ekstremalias sąlygas, tokias kaip sausra ir drėgmės trūkumas. Todėl naudojant mikorizę, galima pagerinti augalų augimo ir derlingumo rezultatus.

Mikorizė

Šiose trąšose taip pat yra neem’o su vertingomis bio-aktyviomis medžiagomis, kuris gaunamas iš Indijoje kilusio Indinio nimbamedžio  (Azadirachta indica). Jis gali apsaugoti jūsų augalus nuo erkių, amūrų ir kitų kenkėjų. Kalis pasirūpins vaisių užmezgimu, derliumi ir skonių.

Neem medis

Greitas ir ilgalaikis poveikis:  ypač uogoms būtinas tolygus maistinių medžiagų ir vandens tiekimas. Organiškai surištos maistinės medžiagos apsaugo nuo azoto ir fosforo pertekliaus, kuris gali sukelti geležies trūkumą.

Geras suderinamumas su augalais: Priešingai nei mineralinės trąšos, speciali sudėtis apsaugo druskai jautrias uogas. Skatinamas šaknų vystymasis, kad augalai galėtų geriau pasirūpinti savimi.

Sveikas gyvenimas dirvožemyje (Edaphon): Sveikas dirvožemio gyvenimas yra pagrindinė sveikų minkštųjų vaisių sąlyga. Organinės trąšos suaktyvina dirvožemio gyvenimą ir padidina humuso kiekį. Neem’o medžio sudedamosios dalys užtikrina subalansuotą ryšį tarp dirvožemio organizmų. Uogakrūmių šaknys randasi dirvos paviršiuje. Norint tolygiai aprūpinti vandeniu ir maistinėmis medžiagomis, kad augalas būtų gyvybingas ir galėtų suformuoti daug žiedų, reikia gerai vėdinamos, humusingos dirvos.

Ekologiškumas: Nuolatinė ir nuo temperatūros priklausoma maistinių medžiagų konversija neleidžia maistinėms medžiagoms išsiplauti į požeminį vandenį. Jokios kenksmingos druskos į dirvą nepatenka.

Naudojimo normos:

Braškės  sodinant kovo-gegužės mėn. arba liepą/rugpjūtį: 80 g/m².
Pavasarį: 20 g/m², jei dirva smėlinga: 60 g/m².

Nuo liepos mėnesio (tuo metu geriausia nupjauti ir lapiją), gėlių vystymuisi ateinančiais metais: 110 g/m².

Šilauogės, serbentai ir agrastai padalinti į 3 dozes stipriems naujiems ūgliams ir žiedpumpuriams formavimuisi, po 60 g/m² kovo pabaigoje, birželį ir liepos pabaigoje.

Avietės ir gervuogės – padalinti į 3 dozes po 50 g/m² balandžio, birželio ir liepos pabaigoje.

Organinės-mineralinės NPK trąšos 5,8-2,9-5,7 (+1 MgO) gaminamos naudojant augalines medžiagas iš maisto ir žemės ūkio pašarų atliekas, plaukų miltus, vinaso kalį, magnio kalkių karbonatą ir mikorizę.

NPK: 5,8 % bendrojo azoto (N), 2,9 % bendrojo fosfato (P₂O), 5,7 % bendro kalio (K, O), 1 % bendro magnio (MgO).

Gamintojas: F. Schacht GmbH & Co. KG

Bio shcacht

6 atsiliepimai apie Bio-Organinės trąšos uogoms su Mikorize ir Neem’u, 1.75kg

5,0
Based on 6 reviews
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
  1. Virginija M. (įsigijo produktą)

  2. Audrius Klišonis (įsigijo produktą)

  3. Mindaugas M. (įsigijo produktą)

  4. Gitana Vainavičienė (įsigijo produktą)

  5. Audronė S. (įsigijo produktą)

    Trasos yra net aprašymas kaip naudoti aciu uz aprašymas ir patarimus

  6. Benita Kazanceva (įsigijo produktą)

    Labai geros,uogos didelės

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *