Daugkartinė sodo juosta augalams parišti, 10m

(3 pirkėjų atsiliepimai)

9.99

SKU: 275724278

Daugkartinė juosta augalams parišti – sprendimas augalų mylėtojams, ieškantiems paprasto ir tvaraus sprendimo augalų priežiūrai. Augalų juosta yra ilgaamžė, draugiška aplinkai ir patvari, o ją tvirtinant nereikia rišti mazgų. Iš tvirtos ir neslystančios medžiagos pagaminta virvė yra universali ir atspari oro sąlygoms, todėl ją galima naudoti tiek lauko, tiek kambariniams augalams.
Išmatavimai: 10 m x 12 mm.
Medžiaga: nailonas.
Spalva: žalia.

Aprašymas

Daugkartinė juosta augalams parišti – sprendimas augalų mylėtojams, ieškantiems paprasto ir tvaraus sprendimo augalų priežiūrai. Tvirta ir neslystanti augalų juosta nežaloja lapų ar stiebo, todėl ją naudoti galima net jautriems augalams. Juostą galima naudoti skirtingais būdais, ji yra atspari aplinkos poveikiui, todėl ji puikiai tinka tiek kambariniams, tiek lauko augalams.

Paprasta naudoti. Užtenka atsikirpti norimo ilgio juostą ir ja pritvirtinti augalą prie atramos – juosta prikabinama sujungus du juostos galus, todėl nereikia rišti mazgų.

Aplinkai draugiška alternatyva. Augalų juostą galima naudoti ne vienerius metus – jos savybės nesikeičia, o panaudotą juostą galima lengvai atkabinti ir naudoti iš naujo.

Tvirta, bet nežalojanti augalo. Juosta augalams pagaminta iš saugios medžiagos, todėl nežaloja augalo stiebo ar lapų, tačiau neslysta ir yra itin patvari net lauko sąlygomis.

Universali. Dėl savo atsparumo juosta augalams yra ideali tiek kambariniams, tiek lauko augalams. Aukštiems ar laipiojantiems augalams namuose ji padės greičiau augti ir išgauti norimą formą, lauke ar šiltnamyje tiks prilaikyti besistiebiančias daržoves.

Daugiafunkcė. Skirtingos juostos pusės atlieka skirtingas funkcijas – minkštoji pusė tinka prilaikyti jauniems augalams, šiurkščioji leis geriau pritvirtinti prie atramos tvirtesnius stiebus.

Atspari aplinkos poveikiui. Virvė augalams yra atspari drėgmei ir oro sąlygomis, todėl apsaugos ir prilaikys augalą ir gausiai palaisčius ar esant stipriam vėjui ar lietui.

3 atsiliepimai apie Daugkartinė sodo juosta augalams parišti, 10m

5,0
Based on 3 reviews
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
  1. Gedutė Olertienė (įsigijo produktą)

    Neblogas produktas

  2. Vytautas Ptakauskas (įsigijo produktą)

  3. Andrius ribikauskas (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *