Skiepijimo sekatorius Due Buoi 300/21 (Alvaro Bernardoni)

(5 pirkėjų atsiliepimai)

67.95

SKU: 300/21

Įrengtas su dvieju tipu ašmenimis (pleišto ir omegos).
Naudojant skiepijimo sekatorių, kerpamų vietų geometrinis suderinamumas pasiekiamas savaime. Tai labai palengvina visą procesą ir padidina tikimybę, kad įskiepiai tikrai prigis.
Skiepijamų šakų storis: nuo 4 mm iki 12 mm.
Pjūvio gylis: 9 mm.
Svoris: 0.240 kg.
Ilgis: 21 cm.
Pagaminta Italijoje.

Aprašymas

Kaip pradėti skiepyti beveik be apmokymų bei treniruočių ir pasiekti 100% skiepijamų dalių suderinamumą? Kaip padidinti skiepijimo greitį nebijant susižeisti rankosaštriu skiepijimo peiliu? Jums padės skiepijmo sekatorius Due Buoi 300/21 (Alvaro Bernardoni).

Darbas su skiepijimo sekatoriumi Due Buoi 300/21:

Skiepijimo sekatorių apžvalga:

Skiepijimas skiepijimo sekatoriumi kai nesutampa poskiepio ir įskiepio storis:

Čia matote sėkmingą skiepijimą, padarytą obels vainike:

Skiepijimo sekatorius sugijimas

 O čia slyvos ir abrikosų sodinukai įskiepyti į kaukazinę slyvą – nuostabus rezultatas! 

Skiepijimo sekatorius

Skiepijimo rezultatas

Sekasi mums – seksis ir Jums!  

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai apie skiepijimo sekatorius: 

1) Ar verta pirkti skiepijimo sekatorių?

Taip, verta, jeigu jūs nepakankamai gerai mokate naudotis skiepijimo peiliu. Skiepijant su sekatoriumi nereikalingi jokie ypatingi įgūdžiai ar treniruotės. Skiepijamos dalys visada (nepriklausomai nuo jūsų patirties) tobulai sutampa. Sekatorių reiktų įsigyti, jeigu turite skiepyti daug ir greitai. Be to, dirbdami su skiepijimo sekatoriumi, jūs niekada nesusižeisite rankų aštriu skiepijimo peiliu.

2) Ar gali skiepijimo sekatorius visiškai pakeisti skiepijimo peilį?

Ne. Skiepijimo sekatorius tinka, jeigu sutampa įskiepio ir poskiepio storis. Esant dideliam storio skirtumui (pavyzdžiui, jeigu poskiepis storesnis nei įskiepis ir atvirkščiai), brazdo sluoksniai nesutampa, o dėl šios priežasties skiepai blogai prigyja. Sekatoriumi galima skiepyti, jeigu skiepijamų dalių storis yra nuo 4 iki 12 milimetrų. Jeigu skiepijamos dalys storesnės arba plonesnės, tenka dirbti su peiliu.

3) Kokius kultūrinius augalus galima skiepyti sekatoriumi? 

Viską, ką galima skiepyti peiliu, galima skiepyti ir sekatoriumi, įskaitant obelis, kriaušes, vyšnias, trešnes, slyvas, abrikosus, vynuoges ir t. t.

4) Ar galima pakeisti sekatoriaus ašmenis ir ar galima jas galąsti?  

Taip, sekatorio ašmenis galima keisti. Užsisakyti keičiamus skiepijimo sekatorio ašmenis galite čia: https://sodoexpertai.lt/skiepijimo-sekatoriai/ Be to, sekatoriai iškart būna su dveju tipu ašmenimis: V formos ir omega formos. Galąsti ašmenis galima su plona ir apvalia dilde.

5 atsiliepimai apie Skiepijimo sekatorius Due Buoi 300/21 (Alvaro Bernardoni)

 1. Kostas

  Šiandien gavau sekatorių – ačiū už greitą pristatymą išbandžiau – vekia puikiai ir dabar nekantrauju, kada gi ateis pavasaris, kad pradėti skiepyti.

 2. Anonimas (įsigijo produktą)

  Prietaisas gal ir puikus, bet kaina šiek tiek užkelta.

 3. Kestutis

  Vakar buvau parduotuvėje, pirkau ne tik šitą sekatorių, o ir sekatorių genėjimui, akiavimo peiliuką, juostelių ir t.t.
  Esu naujokas šioje srityje, todėl turėjau daug klausimu. Ir į juos visus gavau išsamius atsakymus, parduotuvės savininkas aiškino, dalijo rekomendacijas ir patarimus virš valandos. Šiek tiek esu apstulbintas tokio geranoriškumo.
  O jeigu dar prisiminti šeimos galvos, tėvo puikias video pamokas įvairiais klausimais sodininkystės tema, norisi tik džiaugtis kad yra tokių žmonių. Didelis, nuoširdus, žmogiškas AČIŪ Jums. Asmeniškai draugams rekomenduosiu tik Jūsų parduotuvę.
  Kažkas čia raše, kad sekatoriaus kaina per didele. Banalus senų laikų pvz.: automobiliai Zaporožec ir Žiguliai. Kainų skirtumas akivaizdus, tačiau važiuoja tai juk abu… Mano manymu geriau sumokėti dvigubai, bet visam laikui. Negu kelis kartus…
  Pabaigai noriu palinkėti egzistuoti dar ilgai, plėstis, tobulėti Jums. Sėkmės!

 4. Vaidotas Ž. (įsigijo produktą)

  Viskas Liuks

 5. Rimantas Zigmantas (įsigijo produktą)

  Gruodžio mėnesį neskiepiju

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *