Lašelinio laistymo rinkinys „Keturkojis“ gravitaciniam slėgiui (vamzdis – 15 m)

34.00

Prekės kodas: BS40GK15

Rinkinys skirtas laistyti iki 40 augalų. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 18 kvadratinių metrų. Tai puikus sprendimas laistyti pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. 

Vandens rezervuaras turi būti pakeltas virš žemės mažiausiai 1 m. Netinka naudoti su vandentiekiu.  

Aprašymas

 

Lašelinio laistymo rinkinys „Keturkojis“

 

Tai naujas, iš karto tinkamas naudoti lašelinės drėkinimo sistemos rinkinys, kuris suteikia galimybę tolygiai paskirstyti vandenį bei maistingąsiai medžiagas prie kiekvieno augalo šaknų. Taip didėja ir augalų kokybė ir jų derlius. Rinkinį paprastai įdiegti, naudoti ir prižiūrėti jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje neturinčiam žmogui.

Privalumai:
1) Taupomas vanduo (ypatingai sausringose vietovėse)
2) Geresnė vandens ir pasėlių priežiūra, net esant nepalankioms oro sąlygoms.
3) Didėja derliaus dydis ir kokybė, net jei vandens per mažai ar jis prastas.
4) Mažėja piktžolių ir lygų tikimybė, galima naudoti daug mažiau chemikalų.
5) Nereikia nuolatinio stebėjimo, todėl reikia mažiau darbo jegos, kuri valdytų ir prižiūrėtų drėkinimo sistemą.
6) Paprastas valdymas ir priežiūra.
7) Nedidelės pradinės investicijos.
8) Aplinkos tausojimas.
9) Lietaus ir "pilkojo" (perdirbamo) vandens panaudojimo galimybė.

Šis rinkinys itin tinka, jei turite standartines lysves ir auginate stambesnius kuokštinio tipo augalus. Jis ypatingas tuo, kad laistymo mazgai turi po keturias kojeles, kurios lengvai sminga į dirvožemį. Tekėdamas kojelėmis vanduo laisto tikslingai tik augalo šaknis. Tuo tarpu laistant įprastai, dalis vandens išeikvojama žemei aplink augalus. Nepaisant to, kad nuo mazgo centro iki augalo gali būti net 40 cm atstumas, mazgas turi būti kuo arčiau augalų.

 

Rinkinio elementai

Sistema veiks daugybę metu, nes visi rinkinio elementai pagaminti iš ypač patvarių medžiagų. Elementus, naudodamiesi instrukcija, sujungsite labai paprastai, tad nereikės meistro pagalbos. Rinkinyje rasite viską, ko Jums galėtų prireikti: yra ir sandarinimo juosta, ir skylmušys, ir pakankamo ilgio vamzdis, todėl rinkinį šiltnamyje ar darže galėsite išdėstyti labai patogiai.

 

 

Augalai, kuriems šis rinkinys tinka labiausiai

„Keturkojis“ itin tinka stambesniems , 20-40 cm spinduliu sodinamiems augalams laistyti. Rinkinys yra universalus, tad įgyvendins visas Jūsų idėjas. Nebijokite eksperimentuoti, nes mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugybę įvairiausių papildomų detalių.


Specifikacija

 

Instrukcija

 

Naudodami šį rinkinį būsite draugiškesni gamtai ir supančiai aplinkai, sutaupysite laiko bei fizinių jėgų, kurias išeikvotumėte besirūpindami savo augalais. Laistomos bus tik šaknys, todėl bus mažiau piktžolių ir geresnis derlius. Investicija Jums atsipirks keleriopai – tą liudija nepriekaištingas tokių sistemų veikimas profesionaliuose ūkiuose. Rinkiniui taikoma 1 metų garantija.  

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmą atsiliepimą šiai prekei

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *