Aprašymas
Lengvai prigyjantys sodinukai, sparčiai augantys augalai ir gausus derlius – slapčiausia kiekvieno sodininko svajonė. Tačiau renkantis trąšas, ne mažiau svarbus kokybės ir kainos santykis, saugumas, universalumas ir patogumas naudoti.
Koncentruotos trąšos „Sianie-1” atitinka visus šiuos kriterijus ir pateisins Jūsų lūkesčius.
Trąšos supakuotos po 6 pakelius kiekvienas po 5 gr.
Trąšos yra koncentruotos ir skiedžiamos vandeniu santykiu, priklausančiu nuo naudojimo tikslo. Panaudojus vos vieną pakelį, Jūs pasigaminsite 50 litrų skiedinio žemės ir organikos apdirbimui arba net 500 litrų augalų laistymo ir apipurškimo tirpalo.
Pilna pakuotė leis Jums atitinkamai pasigaminti 300 litrų žemės ir organikos apdirbimo skiedinio ir 3000 litrų tirpalo augalams laistyti ir apipurkšti.
To turėtų su kaupu užtekti vienkartiniam augalų laistymui 10 akrų plote arba efektyviam 1 akro žemės ploto apdirbimui.
Kitais žodžiais tariant, tam, kad laistyti augalus savo 6 akrų sodo sklype beveik visą vasarą, Jums tereikės vienos „Sianie-1” pakuotės.
Įsigiję dvi trąšų pakuotes galėsite būti tikri, kad darbinio tirpalo jums užteks ne tik visai vasarai augalams laistyti, bet pavasariniam bei rudeniniam žemės apdirbimui.
Atsiliepimai
There are no reviews yet