Sijanije 1, koncentruotas mikrobiologinis preparatas, 30 gr. 6 pakeliai po 5 gr.

23.00

SKU: 1.47E+17

Veiksmingas

Spartina augalų vystymąsi ir padidina žemės ūkio kultūrų derlingumą.

Universalus
Tinka sėklų mirkymui prieš sėją, šakniniam augalų laistymui, papildomam augalų tręšimui, pavasariniam ir rudeniniam žemės apdirbimui bei organikos apdirbimui siekiant greitesnio komposto subrendimo.

Ekonomiškas
Trąšos yra koncentruotos ir skiedžiamos vandeniu santykiu, priklausančiu nuo naudojimo tikslo. Pilna pakuotė leis Jums atitinkamai pasigaminti 300 litrų žemės ir organikos apdirbimo skiedinio ir 3000 litrų tirpalo augalams laistyti ir apipurkšti.

Neturime

Aprašymas

Lengvai prigyjantys sodinukai, sparčiai augantys augalai ir gausus derlius – slapčiausia kiekvieno sodininko svajonė. Tačiau renkantis trąšas, ne mažiau svarbus kokybės ir kainos santykis, saugumas, universalumas ir patogumas naudoti.

Koncentruotos trąšos “Sianie-1” atitinka visus šiuos kriterijus ir pateisins Jūsų lūkesčius.

Trąšos supakuotos po 6 pakelius kiekvienas po 5 gr.

Trąšos yra koncentruotos ir skiedžiamos vandeniu santykiu, priklausančiu nuo naudojimo tikslo. Panaudojus vos vieną pakelį, Jūs pasigaminsite 50 litrų skiedinio žemės ir organikos apdirbimui arba net 500 litrų augalų laistymo ir apipurškimo tirpalo.

Pilna pakuotė leis Jums atitinkamai pasigaminti 300 litrų žemės ir organikos apdirbimo skiedinio ir 3000 litrų tirpalo augalams laistyti ir apipurkšti.

To turėtų su kaupu užtekti vienkartiniam augalų laistymui 10 akrų plote arba efektyviam 1 akro žemės ploto apdirbimui.

Kitais žodžiais tariant, tam, kad laistyti augalus savo 6 akrų sodo sklype beveik visą vasarą, Jums tereikės vienos “Sianie-1” pakuotės.

Įsigiję dvi trąšų pakuotes galėsite būti tikri, kad darbinio tirpalo jums užteks ne tik visai vasarai augalams laistyti, bet pavasariniam bei rudeniniam žemės apdirbimui.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sijanije 1, koncentruotas mikrobiologinis preparatas, 30 gr. 6 pakeliai po 5 gr.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *