Vandens kolonėlės, hidrantai, vėžimėliai

Rodoma 1–28 iš 72

 • Laistymo šulinėlis LS160

  Laistymo šulinėlis LS160

  125.00

  Laistymo šulinėlis su visa įranga. (tereikia laistymo žarnos ir pasijungti) Galima montuoti ir vietose kur užvažiuoja lengvasis transportas.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna 1/2″ (13 mm), 20m ir daugiafunkcinis pistoletas Truper

  32.00

  Sodo žarna MAN-20X1/2X su daugiafunkciniu pistoletu PR-208 yra nepamainomi sodo darbams. Šiame komplekte esantis pistoletas užtikrins laistymą ir drėkinimą 8 skirtingais režimais. O keturių sluoksnių žarnos konstrukcija yra atspari deformacijai ir sukimuisi, kas garantuos ilgą tarnavimo laiką.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-15X1/2X, 15 m, 1/2″ TRUPER

  20.00

  Truper MAN-15X1/2X laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-20X1/2X, 20 m, 1/2″ TRUPER

  25.00

  Truper MAN-20X1/2X laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-25X1/2X, 25 m, ½“ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-25X1/2X, 25 m, 1/2″ TRUPER

  29.00

  Truper MAN-25X1/2X laistymo žarna pagaminta iš PVC, todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-30X3/4X, 30 m, ¾“ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-30X3/4X, 30 m, 3/4″ TRUPER

  63.00

  Truper MAN-30X3/4XX laistymo žarna pagaminta iš PVC, todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-20X5/8X, 20 m, 5/8″ TRUPER

  36.00

  Truper MAN-20X5/8X laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-25X5/8X, 25 m, 5/8″ TRUPER

  43.00

  Truper MAN-25X5/8X laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-30X5/8X, 30 m, 5/8″, TRUPER

  50.00

  Truper MAN-30X5/8X laistymo žarna pagaminta iš PVC, todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-5/8X, 100 m, 5/8″ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-5/8X, 100 m, 5/8″ TRUPER

  145.00

  Truper MAN-5/8X laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-1/2X, 100m, ½“ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-1/2X, 100m, 1/2″ TRUPER

  85.00

  Truper MAN-1/2X laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-3/4X 100 m, ¾“ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-3/4X 100 m, 3/4″ TRUPER

  170.00

  Truper MAN-3/4X laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-1X, 50 m, 1″ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-1X, 50 m, 1″ TRUPER

  140.00

  Truper MAN-1X laistymo žarna pagaminta iš PVC, todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 4 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus plastikinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-30X3/4XX, 30m, ¾“ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-30X3/4XX, 30m, 3/4″ TRUPER

  65.00

  Truper MAN-30X3/4XX laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 6 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus metalinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-25X5/8XX, 25 m, 5/8” TRUPER

  45.00

  Truper MAN-25X5/8XX laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 6 sluoksnių iš kurių vienas sluoksnis – tankus metalinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Laistymo žarna MAN-30X5/8XX, 30 m, 5/8“ TRUPER

  Laistymo žarna MAN-30X5/8XX, 30 m, 5/8” TRUPER

  54.00

  Truper MAN-30X5/8XX laistymo žarna pagaminta iš PVC todėl yra minkšta ir lygi. Dėl šios medžiagos sodo žarna yra lanksti, o lygi išorė leidžia lengvai traukti pro medžius, stulpus ir kitas kliūtis. Žarna yra net 6 sluoksnių, iš kurių vienas sluoksnis – tankus metalinis tinklelis neleidžiantis žarnai užsisukti ar užlūžti.

  Į krepšelį
 • Vežimėlis laistymo žarnai Agrati DROP 60

  Vežimėlis laistymo žarnai Agrati DROP 60

  32.00

  Laistymo žarnos vežimėlis – įrankis leidžiantis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas kieme be papildomų pastangų.

  Į krepšelį
 • Nešiojama ritė laistymo žarnai su tvirtinimu prie sienos Agrati Art. 131

  42.00

  Nešiojama ritė laistymo žarnai – įrankis leidžiantis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas kieme be papildomų pastangų.

  Į krepšelį
 • Sieninė nešiojama ritė laistymo žarnai Agrati Art. 130

  Sieninė nešiojama ritė laistymo žarnai Agrati Art. 130

  52.00

  Sieninė, nešiojama ritė laistymo žarnai – įrankis leidžiantis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas kieme be papildomų pastangų.

  Į krepšelį
 • Vežimėlis laistymo žarnai Agrati 212

  58.00

  Laistymo žarnos vežimėlis – įrankis leidžiantis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas kieme be papildomų pastangų.

  Į krepšelį
 • Profesionalus vežimėlis laistymo žarnai Agrati 312

  Profesionalus vežimėlis laistymo žarnai Agrati 312

  110.00

  Profesionalus laistymo žarnos vežimėlis – įrankis leidžiantis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas kieme be papildomų pastangų.

  Į krepšelį
 • Atsarginė detalė vežimėliui DROP 60

  Atsarginė detalė vežimėliui DROP 60

  1.50

  Atsarginė detalė vežimėliui DROP 60

  Į krepšelį
 • Sieninis laikiklis laistymo žarnai

  Sieninis laikiklis laistymo žarnai

  23.00

  Labai dailus, išskirtinio dizaino laistymo žarnos laikiklis ne tik pravers sode norint tvarkingai laikyti laistymo žarną, bet ir taps tikra namo puošmena. Laikiklis pagamintas iš 100% perdirbto stiklo pluoštu sustiprintos dervos ir garantuoja, kad niekada nerūdys.

  Į krepšelį
 • Ovalus šulinukas – hidrantas, metalinis ventilis

  33.00

  Hidrantas – tai dėžutė su metaliniu ventiliu, leidžianti greitai ir be papildomų pastangų prijungti sodo žarną prie vandens šaltinio jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog vidurį sklypo prie pavėsinės ar baseino. Prijungiamas iš apačios arba iš šono, tiesiai prie vandentiekio vamzdžio ir įkasamas į žemę jums patogioje vietoje.

  Į krepšelį
 • Hidrantas

  Hidrantas

  9.50

  Tai labai patogus sujungimas, leidžiantis greitai ir be papildomų pastangų prijungti sodo žarną prie vandens šaltinio jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog vidurį sklypo prie pavėsinės ar baseino.

  Į krepšelį
 • Hidrantas - šulinukas

  Hidrantas – šulinukas, metalinis ventilis

  33.00

  Hidrantas – tai dėžutė su metaliniu ventiliu, leidžianti greitai ir be papildomų pastangų prijungti sodo žarną prie vandens šaltinio jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog vidurį sklypo prie pavėsinės ar baseino. Prijungiamas iš apačios arba iš šono, tiesiai prie vandentiekio vamzdžio ir įkasamas į žemę jums patogioje vietoje.

  Į krepšelį
 • Hidrantas - šulinukas

  Hidrantas – šulinukas, ventilis padengtas plastmase

  33.00

  Hidrantas – tai dėžutė su metaliniu ventiliu, padengtu plastmase, leidžianti greitai ir be papildomų pastangų prijungti sodo žarną prie vandens šaltinio jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog vidurį sklypo prie pavėsinės ar baseino. Prijungiamas iš apačios, tiesiai prie vandentiekio vamzdžio ir įkasamas į žemę jums patogioje vietoje.

  Į krepšelį
 • Hidranto pajungimas su kraneliu

  Hidranto pajungimas su kraneliu

  16.00

  Hidranto pajungimas su kraneliu skirtas paduoti vandenį patogiu būdu iš užkasto po žeme hidranto. Šią konstrukciją galima neatjungti nuo hidranto esančio po žeme, tai ne tik sutaupo laiko, bet ir prailgina hidranto bei hidranto rakto tarnavimo laiką.

  Į krepšelį