Purkštuvas 5022 PC, sektorinis

17.00

Prekės kodas: 515270119

Plastikinio korpuso purkštuvas taikomas laistyti daigynus, daržoves ir gėles. Reguliuojamo kampo

Aprašymas

Reguliuojamo kampo purkštuvas (sektorinis)
Darbinis slėgis: 1,5 – 4 bar
Vandens debitas: 0,32 – 0,52 m3/val.
Purškimo spindulys iki 11 metrų
Pajungimas: 1/2″ išorinis sriegis
Atstumas tarp purkštuvų iki 14 metrų
Su violetiniu įdėklu 2,5
Pagamintas Izraelyje, pasižymi ilgaamžiškumu.

Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storus kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

Šio sektorinio purkštuvo laistymo kampas yra lengvai reguliuojamas. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Purkštuvas 5022 PC, sektorinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.