Purkštuvas 427 GAG 3,0mm, sektorinis

13.00

Prekės kodas: 5146730

Sektorinis plastikinis purkštuvas skirtas laistyti daigynus, daržoves ir gėles.

Aprašymas

Tinkamas laistyti daigynus, daržoves ir gėles
Pajungimas: ½“ išorinis sriegis
Laistymo spindulys iki 12 m
Galima reguliuoti laistymo spindulį
Darbinis slėgis nuo 2 iki 4 bar
Atstumas tarp purkštuvų iki 11 m
Naudojamas su stovu 52
Vandens debitas: nuo 0,51 iki 0,72 m3/val.
Su raudonu įdėklu 3.0

Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storus kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

Šio sektorinio purkštuvo laistymo kampas yra lengvai reguliuojamas. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui.

Užsisakykite prekes internetu ir pristatysime Jums prekes Jūsų nurodytu adresu per kelias dienas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Purkštuvas 427 GAG 3,0mm, sektorinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.