Obuolių pjaustyklė EZIDRI

(9 pirkėjų atsiliepimai)

36.90

SKU: 901013

Profesionali obuolių, kriaušių ir kitų vaisių bei daržovių pjaustyklė. Ypač kokybiška ir tvirta.
Supjaustykite, nulupkite žievelę ir išimkite viduriuką per mažiau nei 20 sekundžių.
Tai nepamainomas įrankis Jūsų virtuvei.
Tolygiai ir plonai nulupa obuolių, kriaušių, apelsinų bei kitų vaisių ar daržovių žievelę.
Supjausto vaisius ir daržoves griežinėliais (spirale).
Išpjauna graužtuką.
Tvirtai prisitvirtina prie stalo ar kitų paviršių.

Neturime

Aprašymas

 

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Pagaminta iš ypač tvirto, kokybiško metalo ir nerūdijančio plieno. 
  • Nelūžta, nerūdija, nesusilanksto. 
  • Ši vaisių ir daržovių pjaustyklė ne tik padės lengvai nuimti žievelę nuo obuolio, kriaušės ar kito vaisiaus ar daržovės, bet ir supjaustys jį lygiomis bei dailiomis skiltelėmis. 
  • Be to, ši pjaustyklė išims net ir obuolio, kriaušės viduriuką su kauliukais.   
  • Dailiai ir plonai supjaustytas vaisių ir daržovių skilteles galima naudoti džiovinimui, obuolių pyrago kepimui, konservavimui, vaisių salotoms, desertams bei kito maisto ruošimui ir dekoravimui. 
  • Taip pat vaisius ar daržoves galėsite supjaustyti spiralės ar kitos formos. Ir tam tereikia įtvirtinti vaisių ar daržovę ir pasukti rankenėlę.  
  • Taigi, nuo šiol darbas su obuoliais ir kriaušėmis taps lengvu ir paprastu, na ir svarbiausia tai užims labai mažai laiko. 
  • Be to, šį prietaisą galima naudoti labai daug kam: obuoliams, kriaušėms, apelsinams, bulvėms ir dar daugeliui apvalių kietų vaisių ir daržovių.   
  • Tai nepamainomas įrankis Jūsų virtuvei.   
  • Gamintojas EZIDRI Naujoji Zelandija.

9 atsiliepimai apie Obuolių pjaustyklė EZIDRI

  1. Ilona

    Pirkom žiemą, nes turime dar savų obuolių, kuriu nespėsime suvalgyti. Su minkštais obuoliais jau ne susutvarko, bet pakankamai tvirtus apdoroja tikrai labai greitai. Lauksime kito obuolių sezono su tikrai geru pagalbininku.

  2. Izolda

    Neseniai įsigijau, nepaprastai kokybiškas ir puikus pagalbininkas, nesitikėjau, kad bus toks šaunus prietaisas. Ačiū už top kokybę ir lb. greitą pristatymą !

  3. Jurgita R. (įsigijo produktą)

  4. Arvydas (įsigijo produktą)

    Gal kaina galėtų būti ir mažesnė

  5. Algirdas (įsigijo produktą)

  6. Gintautas (įsigijo produktą)

  7. Aldona V. (įsigijo produktą)

    Labai puiku! Greitas pristatymas, puikus gaminys.

  8. Loreta K. (įsigijo produktą)

  9. Arturas (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *