Ferramol Limacide, 500 g, moliuskocidas

12.20

Prekės kodas: 1080647

Moliuskocidas nuo sraigių ir šliužų – registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS.
Ferramol®Limacide yra moliuskocidas, naudojamas uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų ir sraigių.
Šliužų jaukas – skirtas neprofesionaliajam naudojimui. Veiklioji medžiaga: geležies fosfatas 10,0 g/kg. Jauko granulės su 1 % geležies fosfatu. Produkto forma – granulės.
Ferramol®Limacide vilioja visus augalams kenksmingus šliužus.

Aprašymas

VEIKIMAS

Ferramol®Limacide vilioja visus augalams kenksmingus šliužus. Paragavę moliuskocido, po kelių valandų jie nustoja ėsti ir pasitraukia į savo slėptuves, kur nugaišta. Tai visiškai naujas poveikis, kurio rezultatai nesumažėja dėl lietaus ar drėgno oro, kai šliužai būna ypač aktyvūs. Šliužus grūdeliai labiausiai vilioja tuomet, kai jie būna drėgni. Sausose vietose, kai nėra lietaus, grūdelius reikėtų laikas nuo laiko sudrėkinti. Daug kartų drėkinami jie nesuyra.

NAUDOJIMAS

Pasirodžius šliužams, Ferramol®Limacide tolygiai, ne eilėmis ir ne krūvelėmis, paskirstomas ant žemės tarp augalų. Grūdelių paberiama ankstyvą vakarą, šliužams išlindus iš savo slėptuvių. Kai masalas suėstas, reikėtų vėl paberti Ferramol®Limacide. Taip atsikratoma naujų šliužų, kurie patenka į sodą iš aplinkinių vietovių.
Naudojimo norma: šliužams, sraigėms naikinti  išberkite 2,5-5 g/m² Ferramol Limacide granulių.
Didžiausias naudojimų skaičius: 4

NAUDOJIMO SRITYS

  • uogynuose,
  • lauko ir uždaro grunto daržovėse,
  • dekoratyviniuose augaluose.

Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ferramol Limacide, 500 g, moliuskocidas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.