Dviejų rankenų sekatorius Felco 231

150.99

SKU: FELCO231

DVIEJŲ RANKENŲ SEKATORIUS FELCO 231 Idealus įrankis aukštesnių šakų genėjimui. Patikimumas: patvarios vamzdinės rankenos, pagamintos iš atsparaus aliuminio lydinio / išskirtinis svirtinis mechanizmas, padidinantis kirpimo jėgą, patvarūs nerūdijančiojo plieno ašmenys ir keičiama aukštos kokybės kaltojo aliuminio galvutė. Tikslus ir švarus pjūvis, kiekviena konstrukcijos dalis yra keičiama. Veiksmingumas: optimizuotas svirtinis mechanizmas padidina kirpimo jėgą dar lengvesniam […]

Neturime

Aprašymas

DVIEJŲ RANKENŲ SEKATORIUS FELCO 231

Idealus įrankis aukštesnių šakų genėjimui.

Patikimumas: patvarios vamzdinės rankenos, pagamintos iš atsparaus aliuminio lydinio / išskirtinis svirtinis mechanizmas, padidinantis kirpimo jėgą, patvarūs nerūdijančiojo plieno ašmenys ir keičiama aukštos kokybės kaltojo aliuminio galvutė. Tikslus ir švarus pjūvis, kiekviena konstrukcijos dalis yra keičiama.
Veiksmingumas: optimizuotas svirtinis mechanizmas padidina kirpimo jėgą dar lengvesniam kirpimui. Paprastas reguliavimas, lenkta pjovimo galvutė, ašmenys su grioveliu sumažina dedamas pastangas.
Ergonomiškumas: itin lengvas įrankis, kirpimas be jokių pastangų, apsauga nuo pirštų prispaudimo, rankenos su neslystančiu paviršiumi.
Svoris: 1150 g.
Ilgis: 800 mm.
Kerpamos šakos storis: 40 mm storio.
Nepakeičiamas įrankis vynuogynuose, medelynuose, parkuose ir soduose.
Pagaminta Šveicarijoje.

Vaismedžių genėjimo sėkmė priklauso ne tik nuo to, kaip apkarpysit savo medžius, bet ir kuo tai padarysit!

Bet kokiu atveju genėjimas – papildomas stresas bet kuriam medžiui, nes tam tikra prasme mes jį operuojame: šaliname, trumpiname, darome pjūvius, valome ir pan. Natūralu, kad po tokios operacijos lieka žaizdos, skausmingos medžiams bei krūmams, kaip ir bet kokiam kitam gyvam organizmui. Per negyjančią žaizdą į medieną ir žievę gali patekti įvairios pavojingos ligos, pavyzdžiui, tokios, kaip obelų vėžys.

Todėl labai svarbu, kad šios žaizdos užgytų kuo greičiau!

Atskleisime jums paslaptį, ką reiktų daryti, kad žaizdos gytų ilgai arba negytų niekada – karpykite nekokybiškais, neaštriais, blogai sureguliuotais įrankiais ir medžių ligos bus garantuotos! Atšipę įrankiai ne pjauna, o plėšo ir spaudžia audinį, palieka šerpetų, dėl kurių žaizdos užgyja lėtai arba neužgyja niekada!

Išeitis yra paprasta – dirbti reikia tik su kokybiškas, aštriais įrankiais, kurių dėka medžių žaizdos užgis greitai, dar nepatekus į jas ligas sukeliantiems organizmams. Medžiai savo ruožtu už tokį rūpestingumą su kaupu atsilygins jums dosniu derliumi.

Savo darbui mes jau seniai naudojame tik kokybiškus įrankius.

Žemiau pateikiami pagrindinai reikalavimai įrankiams, su kuriais, esu tikras, sutiksite ir jūs: Svarbiausia yra pjovimo dalių patvarumas ir ilgaamžiškumas. Jūs gi nenorite, kad jūsų sekatorius atšiptų kas 20-30 pjūvių, ir eitumėte jo galąsti, kai darbas virte verda. Tačiau atidėdami aštrinimą, mes tik kenkiam medžiams, užuot jiems padėję.

Įrankiai turi būti patogūs, nes darbas sode turėtų teikti malonumą, o ne sukelti streso ir įtampos.

Mes pasirengę mokėti pinigus tik už tokius įrankius, kurie tarnaus ilgą laiką ir atsipirks net ne tiek pinigais, kiek mūsų teigiamomis emocijomis, o tai reiškia ir sveikata.

Dažniausiai parduotuvėje galima rasti daug pigių genėjimo įrankių, tačiau atitinkamai prastos kokybės. Be abejo, tokie sekatoriai yra daug pigesni, bet tiek jų tarnavimo laikas, tiek visos kitos savybės toli gražu nėra idealūs. Tokių sekatorių ašmenys ne tik greitai atšimpa, bet ir esant šiek tiek didesnei apkrovai deformuojasi, dėl ko tokį įrankį lieka tik išmesti.

Felco nuo 1945 metų pasaulyje pirmaujantis profesionalių genėjimo įrankių gamintojas.

Ar kada nors susimąstėte, kaip gaminami Jūsų mėgstami Felco įrankiai? Žiūrėkite video, kur parodytos Felco įrankių gaminimo paslaptys.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dviejų rankenų sekatorius Felco 231”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *