Biologinis preparatas Microbe-lift / Quantum VSC 964 ml

(1 pirkėjo atsiliepimas)

16.95

SKU: QVSC964

Quantum yra specifinių mikroorganizmų pagrindu paruošta biologinė dirvožemio ir augalų gerinimo priemonė, kurios sudėtyje yra milijonai augalams naudingų ir būtinų mikroorganizmų bei fotosintetinančių bakterijų.
Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) ir tradicinių cheminių trąšų (NPK).
Quantum biopreparatai yra 100% natūralūs, biologiškai skaidūs ir netoksiški aplinkai, jų neįmanoma perdozuoti.
Mikroorganizmai natūraliai veikia dirvožemio biologiją ir atitinka augalo gyvybines funkcijas.

Neturime

Aprašymas

KAS YRA QUANTUM?
 • Quantum yra specifinių mikroorganizmų pagrindu paruošta biologinė dirvožemio ir augalų gerinimo priemonė.
 • Quantum sudėtyje yra milijonai augalams naudingų ir būtinų mikroorganizmų bei fotosintetinančių bakterijų.
 • Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) ir tradicinių cheminių trąšų (NPK).
 • Quantum biopreparatai yra 100% natūralūs, biologiškai skaidūs ir netoksiški aplinkai, jų neįmanoma perdozuoti.
 • Mikroorganizmai natūraliai veikia dirvožemio biologiją ir atitinka augalo gyvybines funkcijas.
KAIP VEIKIA QUANTUM?
Per šaknis: unikalūs mikroorganizmai patekę į dirvožemį ir į rizosferą transformuoja organines ir mineralines medžiagas į augalui lengviau absorbuojamus komponentus, stiprina šaknų sistemą ir skatina jų augimą, padeda eliminuoti toksiškus komponentus.
Per lapiją: fotosintetinančios bakterijos ženkliai padidina saulės šviesos energijos įsisavinimą augalo lapijoje fotosintezės proceso dėka. Padidėjęs šviesos sugėrimas padidina CO konversiją į augalui svarbiusangliavandenius (sacharidus), tokiu būdu užtikrinamas augalo energijos padidėjimas, augalo funkcijų ir galios sustiprėjimas, t.y. saulės šviesa paverčiama į augalo vystymuisi ir augimui reikalingą energiją. Veikiant mikroorganizmams vyksta efektyvus anglies ir azoto įsisavinimas.
Skirtingai nei naudojant įprastines chemines NPK trąšas bei biocidus (pesticidus, herbicidus, insekticidus ir kt.), Quantum nesukelia neigiamų padarinių dirvožemiams, augalams bei aplinkai. Naudojant chemines trąšas ir kitas chemines priemones didėja dirvožemio degradacija, grunto toksiškumas,gruntinio ir paviršinio vandens užterštumas, mažėja biologinis aktyvumas ir humusinių medžiagų kiekiai, kinta dirvos struktūra, prarandamas gebėjimas sukaupti ir išlaikyti dirvoje drėgmę, pakinta mikro ir makro trąšų įsisavinimas, augalai tampa neatsparūs kenkėjams ir ligoms.
Svarbu! Sumažėjus arba išnykus tam tikriems mikroorganizmams dirvožemyje, augalai negali įsisavinti mineralinių ir kitų naudingų medžiagų dėl ko sutrinka augalų augimo procesai, jie tampa skurdesni, prastėja derlius. Quantum biopreparatai natūraliai stiprina augalą – ir lapiją, ir šaknų sistemą, pasitelkiant specifinius mikroorganizmus. Bakterijos atkuria nualintus ir/ar degradavusius dirvožemius, sustiprina jų biologiją, atstato azoto ir anglies ciklą bei padidina augalo augimo ir derliaus potencialą. Quantum yra tarp saugiausių mikrobiologinių biopreparatų pasaulyje.

QUANTUM LIGHT SUDĖTIS

 • Rhodopseudomonas palustris (0,25%) ≥ 2.5 E+6 CFU/mL.
 • Bacillus amyloliquefaciens (0,75%)≥ 1.0 E+8 CFU/mL.
 • Bacillus subtilis (0,25%) ≥ 3.3 E+7 CFU/mL.
 • Huminė rūgštis (4%).
 • Vanduo (94%).

Quantum biopreparatų sudėtyje yra natūralūs ir ekologiškai įvairiapusiški mikroorganizmai: fototrofai, autotrofai, heterotrofai (aerobai ir anaerobai), chemotrofai. Sudėtyje esančios vegetatyvinės ir sporas formuojančios bakterijos pakuotėje savo savybes išlaiko ilgiau nei 2 metus, o patekusios į dirvožemį arba tiesiogiai ant augalų nedelsiant pradeda veikti.

Quantum nauda ir privalumai

 • Atkuria dirvožemio gyvybingumą ir biologiją.
 • Pagausina žydėjimą ir derlingumą.
 • Skatina šaknų, ūglių ir lapijos vystymąsi.
 • Sustiprina augalų imunitetą ir atsparumą ligoms.
 • Atstato humuso irimo ir sintezės pusiausvyrą (tinka sparčiam ražienų ir organikos skaidymui).
 • Pagerina sėklų daigumą ir atsparumą sausrai.
 • Atstato ir pagerina anglies ir azoto ciklą bei sustiprina fotosintezės procesą.
 • Kontroliuoja trąšų išplovimą.
 • Skatina naudingųjų medžiagų išsaugojimą.
 • Sumažėja cheminių NPK trąšų naudojimo poreikis.

Kur ir kaip naudoti Quantum?

Quantum biopreparatai tinkami naudoti daugeliui augalų rūšių. Naudojimo normos ir periodiškumas yra parenkamas atskirai pagal auginamos kultūros rūšį. Biopreparato santykis su vandeniu parenkamas pagal auginamą kultūrą ir užimamą plotą.
Quantum-VSC galima naudoti sunkiame, molingame dirvožemyje. Taip pat potvynių nualintų arba degradavusių dirvožemiųatkūrimui, nes sudėtyje turi huminės rūgšties.
Quantum-Light galima naudoti vidutinio ir aukšto derlingumo dirvožemiams. Kartu naudojant QuantumVSC ir Quantum-Light (santykis 50:50) pasiekiami geriausi rezultatai.
Quantum biopreparataigali būti naudojami su bet kurios rūšies purškimo-laistymo sistemomis: stacionariomis, mobiliomis, nešiojamomis. Galima naudoti automatinius dozatorius. Efektyvus metodas – augalų sėklų ir/ar šaknų mirkymas prieš sėją ir/ar sodinimą.
QUANTUM sudėtyje esantiems mikroorganizmams reikalinga palanki terpė dauginimuisi – šiluma. Gamintojas nurodo, kad sandėliuoti reikia ne žemesnėje, nei 0 ir ne aukštesnėje, nei 43 laipsnių temperatūroje.
Kaip ir bet kokioms kitoms bakterijoms, šioms taipogi kenkia UV spinduliai, todėl rekomenduojama laukus laistyti esant debesuotumui. Jei Quantum preparatus naudojate su laistymo sistema, vandens talpą irgi reikėtų apsaugoti nuo UV poveikio.
Microbe-Lift Quantum gamintojas „Ecological Laboratories, Inc.“ (JAV) yra aukščiausio lygio mikrobiologinių preparatų gamintojas, turintis 40 metų patirtį kuriant ir gaminant unikalius biologinius preparatus, pasitelkiant taikomosios ir eksperimentinės mikrobiologijos metodus, atliekant kruopščius tyrimus laboratorijoje ir taikant naujausias biotechnologijas.

1 atsiliepimas apie Biologinis preparatas Microbe-lift / Quantum VSC 964 ml

 1. Egidijus Jasinskis (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *