Bio-Organinės trąšos rožėms su Mikorize ir Neem’u, 1.75 kg

12.99

SKU: 5972024764

Ryškesnės gėlės ir turtinga žaluma.
Natūralios NPK trąšos, pagamintos iš organinių medžiagų.
Ypatingas lėtai veikiančių maistinių medžiagų, mikorizinių grybų ir bioaktyvių medžiagų iš neemo derinys, pagerina rožių augimą, žydėjimą ir sveikatą.
Nuolatinis trąšų naudojimas skatina ilgalaikį dirvožemio aktyvumą ir taip užtikrina sveiką dirvą.
NPK 5,7 + 2,9 + 5,5 (+ Mg).

Aprašymas

Bio-organinės trąšos Schacht rožėms su mikorize ir neemu.

Greitai tirpstančios trąšos, ypač turinčios daug azoto, gali suminkštinti augalų audinius, kas padidina jautrumą tipiškoms rožių ligoms ir palengvina maitinimą amarams.

Priešingai – organinės trąšos parūpina rožėms maistines medžiagas palaipsniui ir tolygiai per visą auginimo sezoną. Būtent tada ir tiek, kiek reikia augalui.

Mikoriziniai šaknų grybai leidžia rožėms geriau panaudoti dirvožemyje esančias maistines medžiagas.

Šiose trąšose taip pat yra neemo su vertingomis bioaktyviomis medžiagomis, kurios apsaugo Indijoje kilusį nimbamedį nuo erkių, amarų ir kitų kenkėjų. Taigi amarams jūsų rožės gali bus tiesiog neskanios.

Greitas ir ilgalaikis poveikis: Šios organinės trąšos nuo pat pradžių nepertraukiamai išskiria maistines medžiagas ir daro jas tolygiai prieinamas rožėms augimo, žydėjimo ir žydėjimo metu. Skatina atsparumą žiemai.

Geras augalų suderinamumas: organiškai surištos maistinės medžiagos išsiskiria per ilgesnį laiką. Taip išvengiama azoto ir fosforo pertekliaus, kuris gali sukelti geležies trūkumą.

Sveikas dirvožemio gyvenimas (Edaphon): Sveikas dirvožemio gyvenimas yra pagrindinė sąlyga, norint pamatyti gražų žydėjimą. Organinės trąšos skatina dirvožemio gyvenimą ir padidina humuso kiekį. Neemo medžio sudedamosios dalys užtikrina subalansuotą ryšį tarp dirvožemio organizmų. Tai suteikia rožėms humusingą dirvą tolygiai aprūpintą vandeniu ir maistinėmis medžiagomis.

Suderinamumas su aplinka: Nuolatinis ir nuo temperatūros priklausoma maistinių medžiagų išsiskyrimas neleidžia maistinėms medžiagoms išsiplauti į požeminį vandenį. Jokių kenksmingų druskų dirvoje nelieka.

Naudojimas: Pirmą kartą tręšti balandžio pradžioje: 120 g/m². Antrasis tręšimas vyksta po pirmojo žydėjimo birželio pabaigoje – liepos pradžioje: 60 g/m². Sodinant rožes negalima naudoti jokių trąšų.  Pavasarį pasodinti sodinukai pirmą kartą tręšiami po pirmojo žydėjimo. Nuo rugpjūčio mėnesio netręškite, kad rožės subręstų žiemai ir neiššaltu!

Gamintojas: F. Schacht GmbH & Co. KG, Vokietija.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bio-Organinės trąšos rožėms su Mikorize ir Neem’u, 1.75 kg”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *