Baikal EM1

(9 pirkėjų atsiliepimai)

13.6020.00

Prekės kodas: EM1B1000

Baikal EM 1 sudėtyje esаntys efektyvūs mikrооrgаnizmаi аprūpinа аugаlus visаverčiu mаistu.
Veikiаnt Baikal EM 1 nаudingоms bаkterijоms, pаgreitėjа аugаlų medžiаgų аpytаkа, šаknų, ūglių ir lаpijоs suvešėjimаs.
Baikal EM 1 bаkterijų išskiriаmi fermentаi sustiprinа аugаlų imuninę sistemą ir jie lengviаu pаkeliа šаlnаs, pаdidėjа jų аtspаrumаs kenkėjаms ir ligоms.
Naudojant Baikal EM 1 pаdidėjа derlingumаs ir pаilgėjа derlingаs sezоnаs.

Išvalyti

Aprašymas

Pažiūrėkite video apie ekologinį preparatą Baikal EM1:

Baikal EM 1 kaina gali tik iš pradžių pasiroditi didelė, bet iš litro talpos butelio galite pasigaminti iki 2000 litrų darbinio tirpalo, tiesiog praskiedus vandeniu. Su 2000 litrų galima apipurkšti net iki 10 hektarų. O tai:

 • Apie 40 000 pomidorų krūmų.
 • Apie 60 000 paprikos krūmų.
 • Apie 80 000 braškių krūmų.
 • Apie 15 000 šilauogių krūmų.
 • Apie 15 000 rododendru krūmų.

Matant tokius skaičius galima pagalvoti kad šis preparatas tinka tik ūkininkams. Tačiau preparatui Baikal EM 1 mes rasime panaudojimą ne tik savo sode, darže bet ir namuose. Trąšos Baikal EM1 turi labai daug panaudojimo sričių:

 • Komposto gamyba su Baikal EM 1 – Jums kainuos 0,54 Eur, nes Jums reikės tik 25 ml Baikal EM1, kad pagaminti 1m3 komposto. Skiedimo santykis 1:1000.
 • Krūmo-vaiskrūmio laistymas su Baikal EM 1 – Jums kainuos tik 0,11-0,22 Eur, nes Baikal EM 1 preparato reikės tik 5-10 ml. Skiedimo santykis 1:1000.
 • Medžio-vaismedžio laistymas su Baikal EM 1 – Jums kainuos tik 0,22-0,44 Eur, nes Baikal EM 1 preparato reikes tik 5-10 ml. Skiedimo santykis 1:1000.
 • Sėklų mirkymas su Baikal EM1 preparatu – Jums kainuos visai mažai, nes 200ml darbinio tirpalo sėklų mirkymui pagaminimui Jums reikės tik 5 lašų Baikal EM 1 preparato.
 • Lysvių paruošimas prieš sėją su Baikal EM 1 – Jums kainuos tik 0,6 Eur 1m2. Skiedimo santykis 1:1000. Turint nualintus dirvožemius skiedimo santykis 1:100. Tai Jums padės išvengti dirvožemio (grunto) keitimo- papildimo ypač šiltnamiuose.
IR VISA TAI TIK UŽ 20 EUR!

Taip pat turime nepamiršti, kad Baikal EM 1 trąšos yra natūralus preparatas, kuris nėra žalingas gyvūnams ir aplinkai. Vaisiai ir daržovės apipurkšti Baikal EM 1 preparatu gali būti valgomi jau tą pačią dieną.

Mineralinės trąšos yra labai nepatogios tuo, kad kiekvienai augalų rūšiai būtini skirtingi trašų kompleksai, jų reikia didesnių kiekių ir mokant už pakelį trašų po 3-5 Eur galų gale mes sumokame labai daug.

Perkant trašas įvairiems augalams mes parsinešam iš parduotuvės didelius svorius, o tai ne tik sunkumai nešant, bet ir vieta kurią šios trašos užima, nes laikydami trąšas namie, mes turime sugalvoti kur jas laikyti.

Laikant mineralines trąšas namie jos turi būti sandariai uždarytos, kad joms garuojant, neįkvėptume tų garų. Naudodami trąšas, mes turime naudoti apsaugos priemones: dėtis pirštines ar net kvėpavimo takų apsaugą, atskirais atvejais rekomendojama vilkėti ir apsauginį kombinezoną.

Trašų naudojimo metu mes turime nepamiršti, jog aliname savo dirvožemius, kuriuos kitais metais bandome atnaujinti naudodami organiką arba užversdami naujos žemės (grunto). Baisiausia, jog mes po to patys ir valgome išaugintą derlių, taip nuodydami ne tik save, bet ir šeimos narius.

Ar ne laikas trumpam sustoti ir pagalvoti ką aš darau?

Ar turiu aš daug naudos naudojant cheminius preparatus, ar turėjau tokius rezultatus, kokių tikejausi pirkdamas chemijos pakelį?

Ar tikrai man reikalingi peraugę pomidorai ir peraugusios braškės, kuriose nėra tokiu ryškių skonio savybių ir nėra tokios maistingos kaip išaugintos be trąšų?

Juk ne parodai auginami tie dideli agurkai ar svogūnai, o savo, savo draugų ir artimųjų naudojimui.

Nejaugi norime, jog šie, mums artimi žmonės, vartotų chemijos preparatų pagalba užaugintą maistą?

Mes siūlome Jums sprendimą su Baikal EM 1 ir kitais natūraliais preparatais, apie kurios su laiku parašysime daugiau.

Nors tiesiogiai Baikal EM 1 verčiamas kaip Baikal EM 1 trąša, tačiau tai nėra mineralinė, chemine traša, tai yra mikroorganizmų rinkinys, kurių dauguma natūraliai gyvena dirvožemyje ir net mūsų organizmuose. Tikrai taip, dalis šiame preparate esančių mikroorganizmų gyvena ir mūsų organizmuose, todėl Baikal EM 1 ir nėra kenksmingas žmogui.

Baikal EM 1 tinka profesionalams ir mėgėjams, mažiems bei dideliems ūkiams, sodininkams bei daržininkams, o taip pat naudojimui namie.

Turbut nėra tokios srities kur Baikal EM1 negali būti panauduotas. Naudojant baikal EM 1 Jums nereikės užgrūsti lentynų trąšų dėžutėmis, nereikės rūpintis asmenine apsauga naudojant šį preparatą, o tai reiškia, kad nebūtina dėvėti pirštinių ir kvėpavimo takų apsaugos priemonių, o tuo labiau apsauginių drabužių. Patekęs ant odos Baikal EM 1 nesukelia jokios alerginės reakcijos ir nekenkia augintiniams. Ant preparatu patręštos pievutės galima tą pačią dieną gulėti.

Naudoti Baikal EM 1 labai paprasta ir patogu, tiesiog reikia praskiesti reikiamą kiekį nechloruotu vandeniu.

Išaugintas derlius bus daug skanesnis ir turės daugiau maistinių savybių, netgi kolegos sodininkai stebėsis Jūsų ūkio gėrybėmis ir norės sužinoti Jūsų paslaptį.

Kenksmingų cheminių preparatų atsisakymas leis Jūsų šeimos nariams, draugams ir be abejo Jums džiaugtis natūraliai išaugintu derliumi, o reguliariai naudojant preparatą Baikal EM1 Jūs atstatysite nualintą dirvožemį ir pagerinsite natūralų augalų atsparumą ligoms bei kenkėjams.

TURINT BAIKAL EM 1 JŪS GALĖSITE NAUDOTI:
 • Mirkant sėklas.
 • Ruošiant dirvožemį daiginimui.
 • Laistant bei purškiant daigus.
 • Ruošiant dirvą prieš sėją.
 • Mirkant daigų šaknis prieš pikiavimą bei medžių šaknis prieš sodinimą.
 • Atliekant pavasario šiltnamio higieninė priežiūrą.
 • Orams atšilus apipurškiant dekoratyvinius krūmus ir medžius, o taip pat vaiskrūmius su vaismedžiais. 
 • Baikal EM1 preparatas puikiai tinka laistymui ir purškimui ir gaminti kompostą.
 • Net po derliaus nuėmimo Jūs rasite kur panauduoti Baikal EM1 preparatą: nuimus derlių, dirvožemis palaistomas ar apipurškiamas Baikal EM1 preparatu, o nuimtas derlius taip pat ilgiau išliks šviežias apipurškus.
 • Baikal EM1 preparatas namie tai pat gali būti plačiai naudojamas, Jūs galėsite su jo laistyti bei purkšti visus naminius augalus ir net atlikti orchidėjų priežiūrą.
NAUDOJIMAS:

Paruoštu Baikal M – 1 tirpalu laistyti ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę. Tirpalą reikia skiesti 1:1000 santykiu (1 šaukštą Baikal M – 1 preparato sumaišyti su 10l nechloruoto vandens). Jeigu naudosite vandentiekio vandenį, reikėtų palaukti kol jis nusistovės, tam kad vanduo suminkštėtų. Prieš laistant šiuo preparatu, dirvą būtina sudrėkinti paprastu vandeniu. O sudrėkinus ir palaisčius ją preparatu – užmulčiuoti. Laistyti reikia ne tik dirvą, bet ir augalų antžeminę dalį, kadangi preparatas Baikal EM – 1 sumažina kenksmingų bakterijų ir grybelių kiekį, dėl to augalai auga sveikesni ir gražesni.

9 atsiliepimai apie Baikal EM1

 1. Juozas Mačiulis (įsigijo produktą)

 2. Jadvyga A. (įsigijo produktą)

 3. EUGENIJA Č. (įsigijo produktą)

 4. Rimantas Baranauskas (įsigijo produktą)

 5. Lilija Beliavskienė (įsigijo produktą)

 6. Dainius (įsigijo produktą)

  Kol kas jokio rezultato nematyti

 7. EGLE

  Naudoju daug metu, superinis produktas

 8. Nijolė (įsigijo produktą)

 9. Virgilijus S. (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.