Pagrindinis

Lietuvos sodininkai, kurie maloniai sutiko pasidalinti su jumis savo turtinga ilgamete patirtimi.

Roman-Vrublevski po vysote

jevgenij po vysote

300x300 Matelis

Romas Vrublevskis

Sodininkauja jau daugiau nei 20 metų.
Augina vaismedžius, vaiskrumius ir dekoratyvinius sodinukus nuosavame medelyne, kartu su savo broliu Edmundu. Vienas pirmųjų pradėjo auginti Lietuvoje kamieninius  serbentus ir agrastus. Šiuo metu augina ir populiarizuoja „Šeimos medžius“.

Jevgenij Fedotov

Sodininkauja jau daugiau nei 15 metų. Video kursų sodininkams „Vaismedžių skiepijimas ir perskiepijimas“, „Vaismedžių genėjimas“, „Sodo chirurgija“, „Medelynas nuo nulio“ autorius ir bendraautorius (rusų kalba). 

Projekto www.sodoexpertai.lt įkurėjas.

Jonas Matelis

Sodininkas – praktikas su 40 metų stažu. Pakaunėje yra įkūręs retųjų sodo augalų medelyną. Daugina aktinidijas, citrinvyčius, vynuoges, sedulas, cidonijas, valgomuosius sausmedžius, grakinius riešutmedžius, putinus, šilauoges, turkinius lazdynus, šermukšnius ir kitus retus augalus.

Dalyvaudamas TV laidose, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos rengiamuose seminaruose populiarina iš kitų kraštų atkeliavusius augalus.
Išleidęs knygelę „Retieji vaisiniai augalai“, o taip pat yra leidinio apie augalus  „Gražūs ir skanūs“’ bendraautorius.

Jeigu jūs patyręs sodininkas ir galite pasidalinti su Lietuvos sodininkais savo patirtimi, turite naujų idėjų, ypatingų augalų – parašykite info@sodoexpertai.lt arba paskambinkite +370 618 19 555